Langster - Szkoła języka amerykańskiego

Angielski dla firm Poznań

Język angielski to drugi najpopularniejszy język na świecie, pierwszy język biznesu. Jeśli wiążesz swoją karierę zawodową z międzynarodowym środowiskiem, nie możesz bazować wyłącznie na pomocy tłumacza. Nie tylko dlatego, że każdorazowe korzystanie z jego pomocy to spore wydatki dla firmy. Taka opcja generuje również inne straty. Niemożność komunikowania się z klientami biznesowymi sprawia, że nie zareagujesz odpowiednio szybko na atrakcyjną propozycję i tym samym zarobek. Postaw na własną, rzetelną wiedzę i praktyczne umiejętności. Szkoła Langster to nowoczesne nauczanie bez konieczności żmudnego zapamiętywania słówek, czy formułek gramatycznych.

Nauczanie angielskiego w firmach Poznań

Nauczanie angielskiego w firmach w Poznaniu jeszcze nigdy nie było takie proste. Chciałbyś swobodnie komunikować się po angielsku? Móc nie tylko zwiedzać świat bez bariery językowej, ale także prowadzić rozmowy na spotkaniach biznesowych bez uczucia paraliżującej tremy? Liczysz na prostą metodę nauki, dostosowaną do Twoich indywidualnych umiejętności? Jesteśmy szkołą unikalnych rozwiązań, ponieważ naszym priorytetem jest Twój sukces językowy. Wiedz, że jeśli potrafiłeś nauczyć się najtrudniejszego języka świata – polskiego, to nauka angielskiego przyjdzie Ci o wiele łatwiej.

Langster - oferta dla firm
Angielski biznesowy z Langster

Język angielski w firmie

Język angielski w firmach można doszkolić na zajęciach grupowych oraz w wersji indywidualnej, podczas konwersacji tylko z lektorem. Nauczanie dedykowane jest dla ludzi biznesu oraz ich pracowników a jego celem jest swobodne prowadzenie interesów w języku angielskim. Zastanawiałeś się, ile kosztuje Twoją firmę brak znajomości tego kluczowego języka? Nie jest łatwo oszacować dokładne straty, warto jednak ich nie powodować. Langster to Specjalistyczne Szkolenie Językowe.

Metoda nauczania

Język angielski dla firmy z Poznania to pomoc nie tylko w trakcie nauki, ale także przed jej rozpoczęciem. Możesz liczyć na analizę potrzeb szkoleniowych firmy w zakresie kompetencji językowych poszczególnych pracowników. Wykonujemy dla nich testy kwalifikacyjne w celu poznania poziomu wiedzy, opracowujemy indywidualny program nauczania dla grup lub poszczególnych słuchaczy, zapewniamy opiekę dydaktyczną. Możesz liczyć na monitorowanie całego procesu dydaktycznego oraz nadzór organizacyjny. Wybierz odpowiedni dział dla swojej firmy, który chcesz szkolić, a my zajmiemy się resztą.

Langster School dla firm
Język angielski dla firm od Langster

Poznaj Langster-school

Jeśli chcesz wiedzieć, jak nasza szkoła potrafi nauczyć języka angielskiego lub amerykańskiego, zapraszamy do odwiedzenia zakładki „Opinie klientów Langster”, jak również zapoznania się z przykładową lekcją. Kolejna nasza propozycja to lekcja pokazowa. Bez ryzyka i stresu pierwszą godzinę naszych zajęć poprowadzimy na nasz koszt tak, abyś mógł osobiście się przekonać, że warto nam zaufać. W ramach wstępnego testu również nasz trener językowy może wcielić się w rolę potencjalnego klienta Twojej firmy i przetestować, jak Twoi pracownicy radzą sobie z żywym językiem angielskim. Istnieje także opcja wykonania testów znajomości języka wykonanych drogą elektroniczną.

Dlatego dziś znajomość angielskiego wśród pracowników firm i ich właścicieli jest już nie tylko opcją – ale także koniecznością.

Aby nauka amerykańskiego była łatwa, szybka i przyjemna – warto wybrać taką szkołę, która jest:

    • przyjazna
    • profesjonalna
    • ucząca z pasją

Cieszymy się, że tutaj jesteś.

  • Konwersacje podczas zajęć 70%
  • Inscenizacje biznesowe 40%
  • Ogólne i biznesowe zwroty podczas zajęć 50%

Nasz adres:

os. Piastowskie 20
Piętro A
61-148 Poznań

NIP: 6652309666

tel. 723 699 129
e-mail: biuro@eleven-sja.pl